Rytuały i ceremonie SPA

Rytuały i Ceremonie SPA Etna SPA Zielona Góra

rytuały i ceremonie spa

Rozpocznij z nami swoją przygodę z saunowaniem

Rytuały saunowe to zdecydowanie wielki atut Etna SPA. Przykładamy dużą wagę do każdego, najdrobniejszego szczegółu, od doboru muzyki i rekwizytów, przez zapachy, owoce, aż po najważniejsze w tym wszystkim- saunmistrzów, którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie.

Rytuały i Ceremonie SPA Etna SPA Zielona Góra
Rytuały i Ceremonie SPA Etna SPA Zielona Góra

Saunowanie

Saunowanie to nasza pasja, dlatego dbamy o to aby, na naszych saunach zachowywane zostały zasady poprawnego saunowania. Nasi pracownicy na bieżąco kontrolują, czy przez niewiedzę lub nieuwagę nie została złamana żadna z nich, przy zachowaniu zasad kultury osobistej. Zachęcamy również naszych stałych gości do tego, aby dbali o zachowanie zasad i przypominali o nich naszym nowym gościom, dzięki czemu, w strefie saun Etna SPA, w Zielonej Górze utrzymujemy wysoki poziom i komfort saunowania.

Rytuały saunowe

Każdego dnia, odbywają się u nas rytuały saunowe, prowadzone przez naszych wspaniałych saunmistrzów. Saunmistrz, polewa kamienie sauny suchej, tworząc parę, która powoduje większe przegrzanie organizmu. W trakcie rytuałów udostępniamy autorskie mieszanki peelingów solnych i cukrowych oraz puszczamy przyjemną muzykę. Dodatkowo, używamy olejków eterycznych, które poza pięknym zapachem, pomagają uporać się z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Mobilna sauna nad Zalewem Świdnickim

W każdy weekend w sezonie zimowym zapraszamy naszych klientów na saunę mobilną, zlokalizowaną nad zalewem Świdnickim, gdzie samo w sobie przyjemne i zdrowe saunowanie wzbogacamy o piękne okoliczności przyrody.

Regularne uczęszczanie na rytuały saunowe pomaga uregulować ciśnienie krwi, zwiększa wydzielanie hormonów szczęścia, relaksuje i odpręża. Saunowanie nie pozostaje bez wpływu na poprawę wyglądu skóry, oraz pracy układu oddechowego, krwionośnego i nerwowego. Jest świetnym zwieńczeniem treningu i masażu lub po prostu idealną formą regeneracji po ciężkim dniu.

Kultura saunowania - od czego zacząć?

Zachęcamy wszystkich rodziców do nauki kultury saunowania swoich pociech, dlatego w każdy weekend mamy promocję dla najmłodszych. W sobotę i niedzielę, do godziny 14:00, korzystają oni ze strefy saun za jedyne 1zł! Przymykamy również oko w tym czasie, jeżeli nasi najmłodsi goście minimalnie zakłócają strefę ciszy, ale od tego właśnie jesteśmy – żeby wszystkiego ich tutaj nauczyć.

Zapraszamy na saunowanie na najwyższym poziomie w Etna SPA

Zielona Góra, ul. Sulechowska 41 (budynek CRS)